Viewing profile - istanbulkish285x

Username:
istanbulkish285x
Rank:
New Member
Groups:
Interests:
موزه‌ تمدن‌های آناتولی (Anadolu Medeniyetleri Muzesi) یکی از دیدنی ترین جاذبه های گردشگری در شهر استانبول است که با بازدید از آن با تاریخ و فرهنگ این مرز و بوم بیشتر آشنا خواهید شد . این موزه در داخل بازار و کاروانسرای قدیمی شهر قرار دارد و برای احداث آن ، برخی ساختمان‌های اداری، سالن کنفرانس، آزمایشگاه و کتابخانه‌ این مجموعه بازسازی شده است. در این موزه، آثار تاریخی فراوانی از تمدن فلات آناتولی به نمایش در آمده،برخی از آنها به دوران پارینه‌سنگی و برخی دیگر به دوران امپراتوری عثمانیان تعلق دارد
Occupation:
. مجموعه‌ ای دیدنی از اولین سکه‌های ضرب‌شده در تاریخ در این مجموعه به نمایش در آمده و همراه آن گنجینه‌های فرهنگی دیگری از حفاری‌ها مختلف به‌دست آمده که همگی این موزه را به مکانی بی بدیل تبدیل کرده است . بازدید از این موزه به خصوص برای علاقمندان به تاریخ و باستان شناسی بسیار جالب و سرگرم کننده خواهد بود.
موزه‌ نیروی هوایی کیش (Ankara Air Force Museum) تاریخ پرفراز و نشیب هواپیمایی این کشور را به نمایش گذارده و در آن بیش از هفتصد سند و عکس در همین راستا به ‌نمایش در آمده است .

Contact istanbulkish285x

PM:
Send private message

User statistics

Joined:
Tue May 19, 2020 7:59 pm
Last active:
Tue May 19, 2020 8:06 pm
Total posts:
0
(0.00% of all posts / 0.00 posts per day)

Signature

لباس‌های فرم پرسنل این صنعت از گذشته تا به اکنون ، و گواهینامه‌ها و مدال‌های مختلف اخذ شده از جمله دیدنی های این مجموعه است . بازدیدکنندگان وارد محوطه
تور استانبول
https://safarbato.co/%D8%A7%D8%B3%D8%AA ... 9%88%D9%84
وسیعی خواهند شد که در آن برخی مدل‌ها و هواپیماهای اصلی به ‌نمایش گذاشته شده است . همچنین بازدید کنندگان میتوانند از برج تاریخیِ چتربازی (Parachute Tower) که مهندسان ترکی و روسی در سال ۱۹۳۷ ساخته‌اند، دیدن نمایند. و در نهایت تجربه‌ بی نظیر چتربازی برای افراد مشتاق بالای شانزده سال امکان پذیر خواهد بود که یکی از مفرح‌ترین سرگرمی‌هایی فراهم شده در این مجموعه است.
تور کیش
https://safarbato.co/%DA%A9%DB%8C%D8%B4